od_nowa

4 edycja Eventu dla Ziemi

edukacjawarsztatyspacery

Cieszymy się ogromnie, że możemy zaprosić Was 8 i 9 września na kolejne wydarzenie z cyklu „Event dla Ziemi”. Tym razem będzie ono dwudniowe i skupi się na jednym z najważniejszych aspektów ekologii - czystym powietrzu!

Kolorowa, kwadratowa grafika: na białym tle czarny napis: event dla ziemi 4. Dookoła każdej z liter narysowane są drobne liście.
materiały organizatora

Kiedy:

8 września (9:00 - 13:00) i 9 września (12:00 - 18:00)

Miejsce:

Tereny zielone Kampusu Grunwaldzkiego Uniwersytetu Wrocławskiego (wjazd od strony ul. Polaka 14) Wydarzenie będzie pełne fascynujących atrakcji, ciekawych wystąpień i edukacyjnych warsztatów dla wszystkich grup wiekowych. Będziemy świętować naszą planetę, promując działania na rzecz ochrony powietrza, zrównoważonego rozwoju i ekologii.

Czekają na Was:

  • Wykłady prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin ekologii i ochrony środowiska.
  • Różnorodne warsztaty dla małych i dużych.
  • Zajęcia praktyczne m.in. spacer z dendrologiem i wiele innych.
  • Strefa kreatywna dla dzieci, w której będą mogły uczyć się i bawić, zdobywając nową wiedzę o środowisku naturalnym.
  • Konkursy, zabawy i wiele niespodzianek!

Kolorowa, pozioma fotografia przedstawia grupę dzieci i dorosłych bawiących się w przeciąganie liny. Trwa sąsiedzki piknik na łące.
fot. Marcin Szczygieł

Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi, aby spędzić wspólnie niezapomniany dzień, ucząc się i czerpiąc radość z dbania o nasze środowisko naturalne. Bądźcie częścią tej wspaniałej inicjatywy, która ma na celu podniesienie świadomości o znaczeniu czystego powietrza dla zdrowia i dobrostanu nas wszystkich.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich! Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic, studentów, nauczycieli, rodziny i wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w działaniach proekologicznych.

Dołączcie do misji ochrony naszej planety i zapiszcie datę - 8 i 9 września! Nie możemy się doczekać spotkania z Wami na 4 edycji Eventu dla Ziemi!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i bądźcie na bieżąco z wszelkimi informacjami: https://fb.me/e/3zXlIbXPV

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA