od_nowa

Akademia Młodego Pszczelarza w Pasażu Grunwaldzkim

Już 2 sierpnia w Pasażu Grunwaldzkim startuje wydarzenie z pszczołą w roli głównej. Podczas serii warsztatów dla dzieci i młodzieży, uczestnicy dowiedzą się, jak istotne jest dla nas istnienie pszczół i dlaczego należy dbać o ekosystem naszej planety. Dodatkowo, w dniach od 5 do 7 sierpnia, klienci centrum będą mogli zgarnąć słodkie nagrody za zakupy.

Pszczoły licznie siedzące na ramce z miodem. W górej części zdjęcia widoczna ręka pszczelarza w białej rękawicy.

MAMO, TATO, A DLACZEGO?

Chyba każdy rodzic wielokrotnie słyszał to pytanie z ust swojej pociechy. Pasaż Grunwaldzki przychodzi z „odsieczą”, by wyjaśnić wszystkim maluchom pszczeli świat. Skąd się bierze miód? Gdzie śpią pszczoły? Jakie kwiaty lubią najbardziej? To tylko jedne z wielu zagadnień, które zostaną wyjaśnione podczas sierpniowego wydarzenia. Dla najmłodszych przygotowano również serię tematycznych warsztatów. Będzie więc spotkanie z pszczelarzem, podczas warsztatów dzieciaki nauczą się robić nasienne bomby, tworzyć mini ogródki w kobiałkach, szyć wielorazowe woreczki, tworzyć dla pszczołowatych mini hotele, a także tworzyć ule.

Akademia Młodego Pszczelarza to dla dzieci nie tylko dawka rzetelnej wiedzy, ale przede wszystkim doskonała zabawa. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, warto zatem pamiętać o rezerwacji miejsca. Zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 531 688 226.

NAGRODY? ALE SŁODKO!

Dla klientów, którzy w dniach od 5 do 7 sierpnia zrobią zakupy za min. 100 zł, Pasaż Grunwaldzki przygotował słodkie upominki. Każdego dnia, na pierwsze 50 osób czekać będą karty podarunkowe o wartości 30 zł oraz zestaw słodkich miodów, natomiast kolejne 150 osób otrzyma zestawy miodów, prosto z pasażowej pasieki.

Pszczele wydarzenie odbędzie się w godzinach 12.00 – 18.00 w strefie atrium na poziomie 0. Warto wiec wybrać się do Pasażu Grunwaldzkiego – to będzie tydzień, że UL la la!

Plakat wydarzenia: w górnym lewym rogu logo Pasażu Grunwaldzkiego, poniżej zdjęcie plastra miodu, na którym siedzą pszczoły. Następnie duży napis: Pszczoła, że UL la la! Dalej rozpisany jest harmonogram wydarzenia: 02-07.08 Akademia Małego Pszczelarza: 2.08 - Warsztaty z pszczelarzem 3.08 - Warsztaty z tworzenia bomb nasiennych 4.08 - Warsztaty z tworzenia mini ogródków w kobiałkach 5.08 - Warsztaty z szycia wielorazowych woreczków 6.08 - Warsztaty z tworzenia mini hoteli dla pszczołowatych 7.08 - Warsztaty tworzenia uli Zapisy pod numerem tel. 531 688 226  05-07.08 200 słodkich nagród każdego dnia: Za wydane 100 zł na paragonie: 1. pierwsze 50 osób każdego dnia otrzyma kartę podarunkową na kwotę 30 zł oraz zestaw słodkich miodków. 2. dla pozostałych osób przygotowaliśmy zestawy słodkich miodków.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA - pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA