od_nowa

CENTRUM DZIECI I MŁODZIEŻY na Placu Grunwaldzkim - wracamy z kreatywnymi zajęciami pobudzającymi ciekawość i wyobraźnię!

dzieci i młodzieżwarsztatyedukacja

Tego momentu nie mogliśmy się doczekać! Już oficjalnie potwierdzamy, że od 17 stycznia wracamy z prowadzonym przez nas Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki. Przestrzenie naszego Centrum znów wypełnią śmiech, energia i entuzjazm uczniów i uczennic szkół podstawowych. Zajęcia, które dla nich przygotowaliśmy, odbywać się będą w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30-19:30 dla dzieci uczęszczających do klas IV-VIII.

szczygiel4
fot. Marcin Szczygieł

Przygotowaliśmy dla Waszych pociech wiele atrakcji, które będziemy realizować w tym roku. Po noworocznej przerwie wracamy w odświeżonej formule, którą opracowaliśmy w oparciu o rozmowy z Wami i Waszymi dziećmi. Najmłodsi mieszkańcy i mieszkanki osiedla Plac Grunwaldzki będą mogli_ły skorzystać z darmowych warsztatów w pracowni ceramicznej, warsztatów relaksacyjnych z psycholożką, warsztatów kulinarnych, wspólnych wyjść do instytucji kultury czy szeregu zajęć kreatywnych i ruchowych, które pobudzają ciekawość i wyobraźnię oraz rozwijają twórcze myślenie dzieci. Dodatkowo oferujemy pomoc w nauce i odrabianiu lekcji, zajęcia wyrównawcze, zabawy integracyjne czy spotkania tematyczne.

W naszym Centrum dzieci spędzają czas twórczo i współtworzą z nami przestrzeń, w której czują się bezpiecznie, rozwijają swoją kreatywność i wrażliwość! 

Wszystkich rodziców zamieszkałych na terenie osiedla Plac Grunwaldzki serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swoich dzieci na nasze zajęcia - rekrutacja odbywa się za pośrednictwem formularza online.

Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz online: https://bit.ly/CENTRUMdzieciODNOWA

Przesłanie zgłoszenia dziecka jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu https://bit.ly/CENTRUMdzieciREGULAMIN2022

Informacje organizacyjne:

  • wychowankom zapewniamy zdrowy poczęstunek,
  • w związku z panującą pandemią COVID-19 zajęcia odbywać się będą w ograniczonej ilościowo grupie osób, a na miejscu zapewnione będą niezbędne środki bezpieczeństwa sanitarnego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl

Zbliżenie na troje dzieci, siedzących tyłem do aparatu i słuchających wykładu w muzeum.
fot. Marta Sobala


Projekt „Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA - pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA