od_nowa

Centrum Dzieci i młodzieży wraca we wrześniu

dzieci i młodzieżedukacjapracownia dzieci i młodzieży

Wakacje wciąż trwają i, mimo że słońce mocno nas ogrzewa, my już planujemy nasze jesienne działania! Wrzesień już za rogiem, a to oznacza dla nas tylko jedno — to czas kiedy, wypoczęci i z głową pełną pomysłów, wracamy do Was z ofertą zajęć kreatywnych dla dzieci i młodzieży!

290724889 555134866262259 5825547604954652670 n
fot. Zuza Woleńska

Wracamy w odświeżonej formule, którą opracowaliśmy w oparciu o rozmowy z Wami i Waszymi dziećmi. Reagujemy na różne potrzeby naszych uczestników i uczestniczek, dlatego szukamy nowych rozwiązań, tak aby każdy znalazł dla siebie przestrzeń do rozwoju i czuł się u nas bezpiecznie. 

Z okazji nowego sezonu chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was — rodziców, którzy są zainteresowani zapisaniem dzieci na zajęcia lub których dzieci uczestniczyły w poprzednich miesiącach działania Centrum, wraz z dziećmi na obowiązkowe spotkanie organizacyjne dnia 31.08 o godzinie 17:30 w Centrum przy ul. Curie-Skłodowskiej 63a. Chcemy Was poznać, porozmawiać o naszych planach na jesień i wypić wspólnie herbatę. Spotkajmy się, pogadajmy, ustalmy, co będzie się działo w Centrum dzieci jesienią! 

Nad szczegółowym harmonogramem regularnych zajęć dla dzieci jeszcze pracujemy, dlatego podzielimy się nim pod koniec miesiąca, jednak już teraz dajemy znać, że program będzie obfity w zajęcia z relaksacji, uważności oraz warsztaty wydobywcze, podczas których uczestnicy wzmocnią pewność siebie, dowiedzą się jak się przygotowywać do sytuacji stresowych oraz odkryją swoje mocne strony. Nie możemy również zapomnieć o działaniach kreatywnych — kto nas zna, ten wie, że to nasza mocna strona! Jesienią będziemy kontynuować cykl warsztatów „Subiektywny przewodnik śladami zmysłów”, podczas którego popatrzymy na okolicę w nieoczywisty sposób — pomogą nam w tym nasze zmysły wzroku, słuchu, węchu czy dotyku. Dodatkowo Wasze pociechy będą mogły skorzystać z szeregu warsztatów kulinarnych, wspólnych wyjść do instytucji kultury czy szeregu zajęć kreatywnych i ruchowych, które pobudzają ciekawość i wyobraźnię oraz rozwijają twórcze myślenie dzieci. Dodatkowo oferujemy pomoc w nauce i odrabianiu lekcji, zajęcia wyrównawcze, zabawy integracyjne czy spotkania tematyczne.

Wracamy do Was już 5. września! Zapraszamy na zajęcia w godzinach 15:30-19:30.

Wszystkich rodziców zamieszkałych na terenie osiedla Plac Grunwaldzki serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swoich dzieci na nasze zajęcia — rekrutacja odbywa się za pośrednictwem formularza online.

Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz online: bit.ly/CENTRUMdzieciODNOWA

Przesłanie zgłoszenia dziecka jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu bit.ly/CENTRUMdzieciREGULAMIN2022

Informacje organizacyjne:

  • wychowankom zapewniamy zdrowy poczęstunek,
  • w związku z panującą pandemią COVID-19 zajęcia odbywać się będą w ograniczonej ilościowo grupie osób, a na miejscu zapewnione będą niezbędne środki bezpieczeństwa sanitarnego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl

296384607 578445317264547 7766258264679486836 n
fot. Marta Sobala


Projekt „Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA