od_nowa

Chór „Grunwald” zaprasza na międzypokoleniowy koncert patriotyczny!

muzykapolecamy

W imieniu Rady Osiedla Plac Grunwaldzki zapraszamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki Grunwaldu do udziału w międzypokoleniowym koncercie patriotycznym! Bezpłatne wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2022 roku.

W jasnej sali do zdjęcia pozują członkowie i członkinie senioralnego chóru osiedlowego: cztery kobiety i dwóch mężczyzn oraz dyrygent.
zdjęcie: Dagmara Furmanek

Senioralny chór „Grunwald” przy Radzie Osiedla Plac Grunwaldzki rozpoczął swoją działalność w marcu. Zespół pod batutą dyrygenta Marcina Grzywaczewskiego wystąpi po raz pierwszy już w listopadzie tego roku. Efektem cotygodniowych prób będzie międzypokoleniowy koncert patriotyczny! Wraz z senioralnym chórem wystąpią również uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju. Zaprezentowane zostaną pieśni patriotyczne w autorskim wykonaniu.

Bezpłatny koncert odbędzie się 8 listopada 2022 roku o godzinie 12:00 w Szkole Podstawowej nr 84 przy ulicy Górnickiego 20 we Wrocławiu. Wydarzenie jest otwarte i nie wymaga wcześniejszego zapisania się.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA