od_nowa

Gorączka Złota czyli urodzinowy konkurs w Pasażu Grunwaldzkim

polecamy

Już 19 maja Pasaż Grunwaldzki otwiera sejf, w którym znajdują się smart gadżety, karty podarunkowe oraz bilety do kina. W jaki sposób można zdobyć cenne nagrody, których łączna pula wynosi 60 tys. zł? Wystarczy dokonać zakupu za min. 100 zł i wejść do gry.

epp urodziny pasaz internet 1200x628

TAKIE NAGRODY TO ZŁOTO

Poszukiwacze złota żmudnie odsiewali piasek od cennego kruszcu. Zdobycie „złotych” nagród we wrocławskim centrum handlowym będzie znacznie łatwiejsze. Wystarczy dokonać zakupu za min. 100 zł udokumentowanego na jednym paragonie, zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Konkursu (w dniu dokonania zakupu), pobrać kupon konkursowy i w najkrótszym czasie odgadnąć 8- cyfrowy kod do sejfu. Co godzinę odnawia się pula nagród! Każdego dnia można zdobyć SUPER NAGRODY – smartfony, smartwatche, tablety i inne smart gadżety.

- W maju celebrujemy 15-ste urodziny naszego centrum. Motywem przewodnim jest „złoto”. Dlaczego? Bo tak jak ten szlachetny metal z każdym rokiem zyskujemy na wartości. Zmieniamy się dla naszych klientów, nie tylko modernizując powierzchnię, ale i poszerzając ofertę sprzedażowo-usługową. W naszej komunikacji nie lubimy sztampy, dlatego wydarzenie promują śmiałe hasła z przymrużeniem oka: Królowo złota! czy Złote a skromne! to tylko niektóre z nich. Choć muszę podkreślić, że nagrody zdecydowanie do skromnych nie należą: najnowsze smartfony, smartwatche, tablety i inne smart nagrody z pewnością zachęcą wielu Klientów do wzięcia udziału w urodzinowej zabawie. – mówi Natalia Pucicka, manager ds. marketingu Pasażu Grunwaldzkiego.

Punkt Obsługi Konkursu znajduje się na poziomie 0 przy wejściu głównym i działa w godzinach 9:00-21:00.

CO TY KRÓLU ZŁOTY

Miłośnicy mody będą mieli niepowtarzalną okazję do zdobycia koszulek z limitowanej urodzinowej edycji. Oversizowe t-shirty zdobią chwytliwe hasła takie jak: Milczenie jest złotem, No złoto!, Królowo złota, czy Złote a skromne. Złoty, brokatowy print podkręci każdą stylizację. Jak zdobyć taką koszulkę? Tego można dowiedzieć się z fanpage’u Pasażu Grunwaldzkiego.

ZASTYGA JAK ZŁOTO

Wszyscy, którzy tęsknili za wydarzeniami w centrach handlowych, z pewnością ucieszy informacja, że od 19 do 21 maja na poziomie 0 zagości oryginalna strefa FREEZME. Co to takiego? To stoisko wyposażone w aż 10 aparatów fotograficznych, które jednocześnie robiąc zdjęcie, pozwolą stworzyć gifa 3D. Odlotowa animacja zamieszczona w mediach społecznościowych na pewno zbierze wiele „lajków”.


Więcej informacji o konkursie na [www.pasazgrunwaldzki.pl](www.pasazgrunwaldzki.pl).

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA