od_nowa

Grunwaldzki Salon Gier i Liga Rummikub

Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWAdzieci i młodzieżdorośliseniorzy

Zapraszamy na kolejną edycję Grunwaldzkiego Salonu Gier oraz Ligi Rummikub w Centrum Aktywności Plac Grunwaldzki OD NOWA! Ruszamy już 18 października!

Kolorowa, pozioma grafika. Na fioletowym tle czarno-żółty napis "grunwaldzki salon gier. sąsiedzkie spotkania przy planszówkach". Dookoła napisu porozrzucane są kostki domino.

Sąsiadko i sąsiedzie – zapraszamy na kolejną edycję Grunwaldzkiego Salonu Gier! Międzypokoleniowe spotkania z planszówkami odbywać się będą w każdą środę w godzinach 15:30-19:00 w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA przy ul. Skłodowskiej-Curie 63a (wejście od podwórka, I piętro). 

Zapewniamy przekrój ciekawych gier dla młodszych i starszych - od UNO, przez Rummikub i Tajniaków, na kultowym Wsiąść do Pociągu kończąc. Każdy_a znajdzie coś dla siebie! Jeśli nie znacie zasad, bez obaw – na miejscu będą osoby, które je wytłumaczą. Zachęcamy również do przynoszenia własnych gier. A jeśli chcielibyście się z nami podzielić swoimi zdublowanymi lub zapomnianymi planszówkami – przyjmiemy je z otwartymi ramionami!

Kiedy i gdzie?

Bezpłatne spotkania odbywają się raz w tygodniu, w środy, w godzinach 15:30-19:00, w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Skłodowskiej-Curie 63a. Startujemy już 18 października!

Wolontariat

Ważna informacja dla uczniów klas VII-VIII – w spotkaniach planszówkowych można także brać udział w ramach wolontariatu! Chętnie przyjmiemy kilka par rąk do pomocy! Zgłoszenia na animatora lub animatorkę planszówek zbieramy za pośrednictwem formularza internetowego: bit.ly/wolontariatGRUNWALD

Udział w spotkaniach

Udział w cyklu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszego zapisania się. Wystarczy przyjść i spędzić czas w sąsiedzkim gronie przy herbacie i kilku partiach ulubionych gier! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zaakceptowanie postanowień regulaminu: bit.ly/GrunwaldzkiSALONGierREGULAMIN.

Kolorowa, pozioma fotografia. Zbliżenie na drewniany stojak, na którym ułożone są płytki do gry Rummikub.

Liga Rummikub

A po Salonie Gier zapraszamy na Ligę Rummikub, która rozpoczynać się będzie w każdą środę o godz. 19:00! To fascynująca gra, która jest aż czterokrotnym zdobywcą tytułu Gry Roku – w tym również w Polsce, a w roku 1997 zdobyła tytuł najlepiej sprzedającej się gry w USA. W czym tkwi tajemnica popularności Rummikuba? W prostocie zasad, które nim rządzą oraz w emocjach, których każdorazowo dostarcza swoim graczom. Podejmijcie wyzwanie i zawalczcie o zwycięstwo! (opis gry pochodzi ze strony rummikub.pl).

Regulamin Ligi Stacjonarnej Rummikub znajduje się pod adresem: rummikub.pl/liga-rummikub/regulamin-ligi/. A jeśli szukacie partnerów_ek do gry, zapraszamy na grupę „Rummikub Wrocław” na Facebooku.

Do zobaczenia!Projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ PLAC GRUNWALDZKI” realizowany jest przez Fundację Ładne Historie i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA