od_nowa

Jak chcemy zmienić podwórko przy Górnickiego? Konsultacje społeczne na Grunwaldzie

osiedlowe działaniapolecamy

Drodzy sąsiedzi i drogie sąsiadki, w imieniu FEPS i Wrocław Rozmawia zapraszamy na spotkanie na temat koncepcji architektonicznej podwórka pomiędzy Górnickiego, Benedyktyńską, Sępa-Szarzyńskiego i Sienkiewicza.

Z jednego z największych podwórek na osiedlu Plac Grunwaldzki korzysta wiele osób. Dla jednych to przestrzeń do rekreacji i spędzania wolnego czasu, dla innych miejsce postoju auta. Niestety, nieutwardzona nawierzchnia jest w złym stanie technicznym, brakuje chodników, a kiedy pada deszcz, tworzą się błotniste kałuże. Smutnego widoku dopełniają nieuporządkowanie zaparkowane samochody oraz brak oświetlenia. Na szczęście to niedługo się zmieni!

Dlatego warto wziąć udział w konsultacjach społecznych dotyczących remontu podwórka przy ul. Górnickiego, podczas których zaprezentowany zostanie ostateczny projekt wyremontowanego podwórka, stanowiący wypadkową: propozycji projektanta, uwarunkowań zewnętrznych oraz oczekiwań mieszkańców i mieszkanek wyrażonych w czasie konsultacji społecznych.

Kiedy?

Już w czwartek 10 marca o godzinie 17:00 spotykamy się przy błękitnym wózku na boisku na podwórku między ulicami: Górnickiego, Benedyktyńską, Sępa-Szarzyńskiego i Sienkiewicza.

Zapraszamy – weźmy odpowiedzialność za Wrocław!  

g rnickiego spotkanie plakata3

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA