od_nowa

Letnie zajęcia kreatywne

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych letnich zajęć profilaktyczno-animacyjnych, które będą realizowane w ramach prowadzonego przez Fundację Ładne Historie Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki.

Dwie małe dziewczynki w za dużych lateksowych rękawiczkach stoją przy stole i układają litery, które wcześniej wycinały i malowały. Ułożyły napis: zupa.
fot. Marta Sobala

Kiedy, gdzie i dla kogo?

Zajęcia odbywać się będą w naszej wrocławskiej siedzibie, która mieści się przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 63a. Nasza oferta skierowana jest do uczniów i uczennic szkół podstawowych.

Zajęcia będą się odbywały w dniach 5-16 lipca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Program działań

Program zajęć uwzględnia zajęcia profilaktyczne, ruchowe, artystyczne oraz grupowe wyjścia do wrocławskich instytucji kultury. Planowane są warsztaty slackline, wyjście na ściankę wspinaczkową, wyjście do kina, warsztaty z najstarszej techniki fotograficznej – cyjanotypii, warsztaty ceramiczne, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, wyjście na warsztaty do Muzeum Pana Tadeusza oraz Muzeum Miejskiego.

Każdemu uczestnikowi i uczestniczce zapewniamy posiłek. Zobowiązujemy się do przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z panującą epidemią COVID-19. Zajęcia będą się odbywały w grupach do 12 osób, na miejscu dostępne będą wszelkie środki bezpieczeństwa sanitarnego.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje rezerwacja miejsc!

Chętne osoby prosimy o wypełnienie poniższego formularzu. Po jego przesłaniu skontaktujemy się z Państwem mailowo w celu ustalenia i rezerwacji konkretnych terminów, w których Państwa podopieczni_e będą mogli_ły uczestniczyć w zajęciach świetlicowych.

Zapisy: https://bit.ly/LETNIEzajeciaODNOWA

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl

Trójka dzieci klęczy pochylona nad manekinem do udzielania pierwszej pomocy. Jedna z dziewczynek wykonuje masaż serca. Wszystkiemu przygląda się instruktor zajęć.
Fot. Marcin Trzpiot


„Centrum Rozwoju i Aktywności dzieci i młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki we Wrocławiu” to projekt realizowany przez Fundację Ładne Historie dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław oraz wsparciu Fundacji Mayday.

Logotyp Gminy Wrocław: biały napis "Wrocław" na czarnym tle, obok czarny napis "miasto spotkań" na białym tle

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.

Polityka prywatności