od_nowa

Luty w Odra Centrum

muzykaosiedlowe działaniapolecamyedukacja

Sąsiadki i sąsiedzi! Z pewnością wiecie, że na naszym osiedlu działa ODRA Centrum, miejsce spotkań na wodzie, na pokładzie któego działa klimatyczna Odra Cafe z pyszną kawą, domowymi wypiekami. Serdecznie polecamy działania, które w najbliższym czasie odbędą się właśnie na Wybrzeżu Słowackiego.

Na ścianie rozwieszone fragmenty grubych lin, powiązanych w różne rodzaje węzłów. Na środku duży napis: tędy płynie muzyka. 18.02.2022, szanty pod mostem.

Szanty Pod Mostem

Kapitanowie, z którymi można opłynąć cały świat. Żeglarze, których opowieści zapierają dech w piersiach. Bardowie, którzy potrafią bawić do łez. A przede wszystkim osobowości, z którymi warto spędzić piątkowy wieczór. Waldemar Mieczkowski oraz arek Wlizło, zagrają dla Was w piątek 18 lutego o godzinie 20:00. Towarzyszyć im będą Ania Debicka – wokal, skrzypce, oraz Wojtek Maziakowski – gitara basowa.

Będę też muzyczne niespodzianki. Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru!

Z racji ograniczonej ilości miejsc, bilety należy rezerwować pod adresem: wydarzenia.rezerwacje@gmail.com

Cena biletu: 30,00 PLN

Czarno-białe zdjęcie młodej, usmiechnietej kobiety, opierającej się o barierkę, w tle widocznze tory tramwajowe. Kobieta ma krótkie ciemne włosy,czarną jeansową kurtkę i czarną koszulkę. To Malwina Ferenz, autorka powieści "Miasto w płomieniach". Po prawej stronie wklejona okładka książki.

Premiera powieści Malwiny Ferenz – Miasto w płomieniach

W środę 23 lutego o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie autorskie i premiera powieści Malwiny Ferenz - Miasto w płomieniach. Jeśli interesuje Was historia Festung Breslau i w pamięci macie lotnisko, które powstało na terenie dzisiejszego Placu Grunwaldzkiego, to koniecznie posłuchajcie historii głównej bohaterki, która przemierza Breslau.

TRANSMISJA ONLINE

Spotkanie będzie również transmitowane na żywo na profilu Odra Centrum na Facebooku. Zapraszamy osoby, które nie mogą się pojawić w tym dniu osobiście: facebook.com/Odra-Centrum-987379764799211


Jeśli lubicie dobrą kawę oraz piękne widoki na rzekę i Most Grunwaldzki, to koniecznie wpiszcie powyższe daty w swój kalendarz. Po więcej wydarzeń zapraszamy na stronę: odracentrum.org

Do zobaczenia!

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA