od_nowa

Na Grunwaldzie powstanie pierwszy Butik Cyrkularny

osiedlowe działaniapolecamy

W Pasażu Grunwaldzkim powstanie pierwszy Butik Cyrkularny marki Ubrania Do Oddania. Sklep zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze galerii handlowej. Otwarcie nastąpi na początku sierpnia.

marcin szczygiel 51
fot. Macin Szczygieł

Na osiedlu Plac Grunwaldzki powstanie pierwszy Butik Cyrkularny marki Ubrania Do Oddania. To już drugi punkt sieci we Wrocławiu. Sklep w Pasażu Grunwaldzkim jest dziesiątą lokalizacją marki w Polsce. Firma promuje ideę mody zamkniętego obiegu i ekologię. Celem marki jest łączenie ze sobą mody cyrkularnej i odpowiedzialnej konsumpcji ze wspieraniem organizacji charytatywnych.

Na czym polega Butik Cyrkularny?

Butik cyrkularny to salon z używaną odzieżą stworzony na potrzeby galerii handlowej. Na półkach i wieszakach zamiast nowych elementów garderoby i dodatków, znajdziemy odświeżone ubrania, buty i akcesoria z drugiej ręki. To, co wyróżnia unikalny koncept to różnorodny towar. Znajdziemy zarówno ubrania vintage, markowe, jak i te metkami – wszystkie wyprane i wyprasowane, przedstawione w butikowej formie. W ofercie szeroki przekrój asortymentu – od rzeczy damskich, męskich po dziecięce.

W Butikach Cyrkularnych można także oddać zbędne tekstylia, w każdym sklepie znajduje się specjalny pojemnik na niechciane ubrania, obuwie i akcesoria. Firma za każdy pozyskany kilogram rzeczy przekazuje 1 zł organizacjom charytatywnym.

marcin szczygiel 49
fot. Marcin Szczygieł

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA