od_nowa

Newsletter

Chcecie wiedzieć więcej o naszych działaniach na Grunwaldzie? Wolicie dostawać maile z kompletem informacji, zamiast przedzierać się przez nasze profile na social mediach? Mamy na to sposób — zapiszcie się na nasz NEWSLETTER, a już nigdy żadna z informacji o eventach i projektach na Placu Grunwaldzkim Wam nie ucieknie! Możecie również otrzymywać wiadomości dotyczące działalności Fundacji w innych projektach. Wystarczy, że zaznaczycie interesującą was opcję.

Grupa ludzi w różnym wieku rozmawia przy długim stole ustawionym w parku między drzewami.
fot. Marta Sobala

* indicates required
O których projektach chcesz otrzymywać informacje?

(pole oznaczone „*” oznacza, że wyrażenie zgody jest niezbędne do otrzymania newslettera)

Zgoda niniejsza wymieniona w punkcie 2 i 3 obejmuje przetwarzanie moich danych w przyszłości, na czas nieokreślony, celem informowania mnie o projektach i działaniach realizowanych przez Fundację.

Zgoda niniejsza wymieniona w punkcie 1-3 obejmuje przekazywanie danych odbiorcom i osobom trzecim.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices.
Szanujemy Twoją prywatność. Nie udostępniamy nikomu korespondencji ani danych kontaktowych bez twojej zgody. Więcej o naszych zasadach przeczytasz w Polityce Prywatności.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA