od_nowa

Podsumowanie letnich zajęć na Placu Grunwaldzkim

dzieci i młodzieżpracownia dzieci i młodzieżyedukacjawarsztaty

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy niezwykłą przyjemność prowadzić letnie zajęcia profilaktyczno-animacyjne dla dzieci i młodzieży. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za tę niezwykłą dawkę dobrej energii i podsumować jak minął nam początek wakacji!

img 0488  1
materiały organizatora

Stałym punktem naszych letnich wędrówek było Multicentrum oraz w Pawilon Czterech Kopuł. Tam dzieci konstruowały, programowały i tworzyły jak prawdziwi artyści! Spędziliśmy także dużo czasu na świeżym powietrzu w Ogrodzie Botanicznym UWr oraz w Parku Szczytnickim. Tam dzieci miały możliwość bawić się, uczestniczyć w różnorodnych grach terenowych i odkrywać uroki natury.

img 0429  1
fot. Rafał Czapliński

Nie zabrakło aktywności plastycznych - dzieci wykonały ozdobne wełniane makatki oraz własnoręcznie ozdobiły bawełniane plecaczki, które mamy nadzieję, że będą im służyły podczas kolejnych wycieczek! Zapewniliśmy także dzieciom czas na integrację, zabawę się na pobliskim placu zabaw oraz wspólne posiłki. Podczas letnich zajęć nie zapomnieliśmy również o aspektach profilaktycznych, które są niezwykle ważne dla rozwoju dzieci i młodzieży - rozmawialiśmy o sposobach na pełne frajdy, ale przede wszystkim bezpieczne wakacje.

dsc 0120 1
materiały organizatora

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za udział w zajęciach. Do zobaczenia we wrześniu - wtedy wracamy z regularnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży w Centrum.


Projekt „Organizacja i realizacja programu edukacyjno-rekreacyjnego pod nazwą Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA