od_nowa

Przestrzeń rodzica - spotkania rozwojowe z Agnieszką Kozak

edukacjadorośli

Luty i marzec w Centrum Aktywności Lokalnej na Placu Grunwaldzkim to czas kontynuacji dobrze sprawdzających się formatów – w tych właśnie miesiącach zapraszamy wszystkich rodziców z Grunwaldu na kolejne spotkania z psycholożką Agnieszką Kozak. Rusza tegoroczna edycja „Przestrzeni Rodzica”!

Przed nami siedem spotkań wokół wyzwań, z jakimi mierzą się rodzice – tematy to m.in. zaburzenia lękowe u dzieci i młodzieży, analiza osobowości wysoko wrażliwej, objawy i przyczyny depresji, funkcjonowanie z osobą w spektrum autyzm czy wspieranie dzieci w trudnych dla nich sytuacjach.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby porozmawiać z psycholożką czy innymi osobami, które mają pod swoją opieką dzieci lub młodzież. Przestrzeń Rodzica to cykl, który umożliwi Wam wypowiedzenie Waszych emocji, potrzeb i myśli – w końcu rodzicielstwo to skomplikowana i wymagająca rola życiowa! Wszystko po to, by zadbać o siebie i swoją relację z dzieckiem, a przede wszystkim być wysłuchaną/wysłuchanym.

Spotkania odbywają się w siedzibie w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA (w podwórku przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 63a, I piętro).

Pomarańczowe tło z kolorowymi plamami. Na środku duży czarny napis: przestrzeń rodzica spotkania rozwojowe, wiosna 2022!
projekt graficzny: Zuza Tokarska

Zapisy:

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest wcześniejsze zapisanie się na wydarzenie przez formularz zgłoszeniowy: bit.ly/PRZESTRZEŃrodzica2022.

Zapisanie się na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją zapisów regulaminu: bit.ly/PRZESTRZEŃrodzicaREGULAMIN2022

Prowadząca:

Zajęcia prowadzi Agnieszka Kozak – psycholożka, terapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Ukończyła Szkołę Konsultacji dla psychologów w Bliskim Miejscu. Na co dzień pracuje jako psycholog szkolny, prowadzi konsultacje i warsztaty psychoedukacyjne. W pracy ważne jest dla niej przede wszystkim indywidualne podejście do każdej osoby, oraz elastyczne dobieranie form wsparcia. Poza pracą uwielbia spędzać czas z bliskimi oraz przesiadywać długimi godzinami w kinie.

Harmonogram spotkań:

  • 16.02, godz. 18:00-20:00 – Jak zadbać o siebie będąc rodzicem? (warsztat połączony z relaksacją)
  • 23.02, godz. 18:00-20:00 – Jak wspomóc dziecko doświadczające lęku?
  • 2.03, godz. 18:00-20:00 – Kim są osoby wysoko wrażliwe?
  • 9.03, godz. 18:00-20:00 – Czego dziecko z depresją ci nie powie? (warsztat o depresji wśród dzieci i młodzieży)
  • 16.03, godz. 18:00-20:00 – Sen malucha (warsztat o śnie dla rodziców dzieci 0-5 lat)
  • 23.03, godz. 18:00-20:00 – Wspieranie dziecka w sytuacjach trudnych
  • 30.03, godz. 18:00-20:00 – Jak widzą świat osoby w spektrum autyzmu?

Pomarańczowe plakat z kolorowymi plamami. W dolnym prawym rogu grafika kobiety trzymającej dziecko na rękach. U góry duży napis "Drodzy rodzice!". Poniżej tekst: zapraszamy na kontynuację cyklu przestrzeń rodzica: spotkań rozwojowych dla rodziców, w ramach których rozmawiamy o waszych emocjach, potrzebach i wyzwaniach - w końcu rodzicielstwo to skomplikowana i wymagająca rola życiowa! Cykl poprowadzi Agnieszka Kozak. Dalej znajduje się harmonogram zajęć oraz logotypy partenrów.
projekt graficzny: Zuza Tokarska


Projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ PLAC GRUNWALDZKI” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA