od_nowa

Regularne zajęcia dla dzieci i młodzieży z Ukrainy / Регулярні заняття для дітей та підлітків з України

dzieci i młodzieżedukacjapracownia dzieci i młodzieży

[ Українська нижче 👇]

W Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki, przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z Ukrainy. Program obejmuje między innymi warsztaty plastyczne, kreatywne, zajęcia z psycholożką, wspólne gotowanie oraz wyjścia w ciekawe miejsca we Wrocławiu. W zajęciach uczestniczyć będzie osoba posługująca się językiem ukraińskim.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:30 - 19:30 w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA przy ul. Skłodowskiej-Curie 63a (I piętro). 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest wcześniejsze zapisanie się przez formularz online: bit.ly/CENTRUMdzieciODNOWA

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy (w języku ukraińskim czy angielskim) placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl

Grupa dzieci siedzi na poduszkach i z uwagą kogoś słuchają. Dziewczynka na pierwszym planie trzyma w rękach bukiet z suszonych kwiatków, gałązek i traw.
fot. Marta Sobala


У Центрі розвитку та діяльності дітей та юнацтва у місці Plac Grunwaldzki ми підготували безкоштовні заняття для дітей та молоді з України. Програма включає мистецькі та творчі майстер-класи, заняття з психологом, спільне приготування їжі, та поїздки до цікавих місць у Вроцлаві. У заняттях візьме участь людина, яка знає українську мову.

Заняття проводяться з понеділка по п’ятницю з 15:30 до 19:30 у Центрі місцевої діяльності Plac Grunwaldzki OD NOWA за адресою: вул. Skłodowskiej-Curie 63a (1-й поверх).

Заняття є безкоштовними, єдина умова – попередня реєстрація через онлайн-форму: bit.ly/CENTRUMdzieciODNOWA

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою (українською або англійською) placgrunwaldzki@ladnehistorie.pl.

  • Надсилання заяви дитини рівносильно прийняттю положень регламенту проекту (будь ласка, прочитайте їх перед зарахуванням дитини): bit.ly/​CENTRUMdzieciREGULAMIN2022PL_​UA.

Grupa dzieci stoi grupą w muzeum, oglądają obrazy i słuchają co opowiada im przewodniczka, stojąca obok.
fot. Marta Sobala


Projekt „Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki” współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA