od_nowa

Rodzinny seans filmowy na zakończenie wakacji

dzieci i młodzieżdoroślifilmwypoczynekedukacja

Sąsiedzi i sąsiadki! Zapraszamy Was rodzinnie na plenerowy pokaz filmowy. Zabierzcie koce i poduszki, żeby wygodnie rozgościć się na łące i pożegnać z nami wakacje w najlepszym stylu i towarzystwie!

Noc, księżyc delikatnie świeci spomiędzy chmur. Na łące obok niskich bloków mieszkalnych rozstawiony jest duży ekran, a przed nim, na kocach siedzi duża grupa ludzi, oglądających film.
fot. Kalina Żaczek

Kiedy? Sobota 28 sierpnia, godzina 20:00
Gdzie? Łąka na terenie Kampusu Uniwersytetu Wrocławskiego – wejście od ul. Polaka. Uwaga! W przypadku niepogody wydarzenie odbędzie się w tych samych godzinach w Fabryce Sensu – ul. Benedykta Polaka 21/4
Dla kogo? Dla rodzin z dziećmi w wieku 10 -14 lat.

Wstęp wolny!

Co w programie?

Zapraszamy Was na pokaz filmu „Nazywam się Cukinia”, poprzedzony edukacyjnym wstępem dla najmłodszych. 

O filmie: Po niespodziewanej śmierci swojej mamy dziewięcioletni chłopiec zwany Cukinią zaprzyjaźnia się z sympatycznym policjantem Rajmundem i trafia do domu dziecka, w którym mieszkają inne dzieci w jego wieku. Początkowo Cukinia ma problemy z przystosowaniem się do nowego miejsca, nie zawsze dogaduje się ze wszystkimi. Stopniowo jednak znajduje sobie przyjaciół i kiedy zajdzie taka potrzeba, będzie mógł liczyć na ich wsparcie.

reż. Claude Barras, Francja/Szwajcaria 2016, 66 min, wiek 10+, dubbing

Zwiastun: https://youtu.be/OSth64wByak

Grupka dzieci z filmu „Nazywam się Cukinia”, patrzy sie z uśmiechami prosto na nas. Postacie ulepione są z plasteliny, mają kolorowe włosy i oczy.
kadr z filmu „Nazywam się Cukinia”


Organizatorzy: Fundacja Ładne Historie, Uniwersytet Wrocławski, Fundacja Fabryka Sensu, Wrocławska Fundacja Filmowa

Wakacyjna Przygoda to cykl działań, które Fundacja Ładne Historie realizuje jako Plac Grunwaldzki OD NOWA w ramach zadania pod nazwą „Wakacyjna przygoda na osiedlu Plac Grunwaldzki” finansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Logotyp Gminy Wrocław. Biały napis "Wrocław" na czarnym tle, obok czarny dopisek "miasto spotkań" na białym tle.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA - pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA