od_nowa

Ruszamy z cyklem warsztatów ceramicznych w ramach Centrum dzieci i młodzieży!

dzieci i młodzieżedukacjawarsztatypracownia dzieci i młodzieży

Poprzedni rok w Centrum dzieci i młodzieży pokazał nam, jak bardzo lubicie zajęcia manualne! Szczególną popularnością wśród najmłodszych mieszkańców i mieszkanek osiedla cieszyły się warsztaty ceramiczne, na które miejsca zapełniały się błyskawicznie! Tak się składa, że mamy dla Was dobrą wiadomość!

Warsztaty ceramiki: przy dużym stole siedzi kilka osób, przed każdą kawałek gliny oraz różne narzędzia. Osoby przygotowują kubki oraz miski.
fot. Jerzy Wypych

Zapraszamy na cykl pięciu warsztatów rękodzielniczych, podczas których najmłodsi mieszkańcy i mieszkanki osiedla w praktyce poznają podstawowe techniki lepienia z gliny. Warsztaty odbywać się będą w zaprzyjaźnionym Zakwas Studio, gdzie prowadzący z chęcią podzielą się z uczestnikami i uczestniczkami pasją i wiedzą do tworzenia ceramiki!

Podczas warsztatów każdy będzie miał możliwość stworzenia naczyń nadających się do kontaktu z żywnością oraz różne elementy dekoracyjne. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów przejdą cały proces tworzenia glinianych elementów - od własnoręcznego lepienia formy, malowanie, szkliwienie i wypał. 

Kiedy?

Zapraszamy na cykl warsztatów ceramicznych dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat. Warsztaty będą się odbywały w każdą środę marca. 

Spotykamy się w Centrum o godz. 15:30, skąd grupą przejdziemy do Studia Zakwas przy ul. Szczytnickiej 40/1B. Po zakończonych warsztatach wrócimy do Centrum, gdzie przewidziane jest wspólne przygotowanie posiłku oraz animacje do godz. 19:30. 

Zapisy:

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja: bit.ly/CENTRUMdzieciODNOWA

Przesłanie zgłoszenia dziecka jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu projektu (prosimy o zapoznanie się z nim przed zapisaniem dziecka): bit.ly/CENTRUMdzieciREGULAMIN2022

plakat


Projekt „Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży na osiedlu Plac Grunwaldzki” współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA