od_nowa

Treningi pamięci dla seniorów i seniorek z Grunwaldu - zaproszenie do wspólnych zajęć!

warsztatyseniorzy

Czy wiecie, że trening mózgu jest tak samo ważny, jak ten ciała? Ludzka pamięć podobnie jak mięśnie – jeśli nie jest poddawana systematycznemu wysiłkowi, słabnie. Regularne treningi umysłu pozwalają na utrzymanie sprawnej kondycji intelektualnej. Zapraszamy wszystkich seniorów i seniorki na #Curie63a do udziału w spotkaniach z psycholożką i pedagożką Beatą Działą, która nauczy Was jak w prosty sposób poprawić swoją pamięć!

Niebieska pozioma grafika. Po środku napis: treningi pamięci dla seniorek i seniorów z Grunwaldu. Po prawej stronie napisu rysunek białego klucza, po lewej ciemnoniebieskiego.
projekt graficzny: Zuzanna Tokarska

Bezpłatne treningi odbywają się co środę w godzinach 13:00-15:00. Podczas zajęć dowiedziesz się, czym jest pamięć, poznasz techniki zapamiętywania, a także zwiększysz szansę na zachowanie dobrego stanu swojego umysłu!

Zapisy na zajęcia przyjmujemy na dwa sposoby:

Dla uzupełnienia wiedzy zdobytej podczas treningów pamięci, chętnych i chętne zachęcamy do odwiedzenia Grunwaldzkiego Salonu Gier. Spotkania odbywają się w każdy wtorek od 15:00 do 18:30. Wspólnie spędzimy czas na gimnastyce umysłu, korzystając z gier planszowych, logicznych i karcianych, w tym brydża, remika, mahjonga i scrabbli.


Projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ PLAC GRUNWALDZKI” jest realizowany przez Fundację Ładne Historie i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA