od_nowa

Trolle w Pasażu Grunwaldzkim

dzieci i młodzieżfilmedukacjapolecamy

17 i 18 listopada w Pasażu Grunwaldzkim rozgoszczą się Trolle. Wszystko to za sprawą kinowej premiery trzeciej części bajki o tych przyjaznych stworkach. Dzieci będą miały okazję spotkać się z ulubionymi bohaterami – Poppy i Mrukiem oraz wziąć udział w licznych warsztatach.

Kolorowa, pozioma fotografia: dwie młode osoby, dziewczyna i chłopak, stoją w Pasażu Grunwaldzkim w koszulkach z napisami "Nie bądź troll" i "Trolle do lasu". Chłopak trzyma w dłoni telefon z logo Pasażu. Oboje wskazują na niego palcami.
fot. Pasaż Grunwaldzki

Trollowe miasteczko

Co robią Trolle w wolnym czasie? Tańczą zumbę, lubią pstryknąć sobie fotkę i przekąsić coś słodkiego. Z tego właśnie powodu we wrocławskim centrum handlowym stanie fabryka cukierków. Najmłodsi klienci i najmłodsze klientki będą mogli własnoręcznie przygotować słodkości. A że „cukier krzepi”, zdobytą energię będzie można wykorzystać podczas zajęć dynamicznej zumby w towarzystwie bajkowych gnomków.

Lustereczko powiedz przecie, który Troll najpiękniejszy w świecie? Tajemnica rozwiąże się za sprawą magicznego zwierciadła, które podpowie, jakim Trollem jesteś – chociaż z góry wiadomo, że odpowiedź to: najpiękniejszym! Dla dzieci przygotowano liczne konkursy z nagrodami, punkt wizażu i kolorowych tatuaży oraz strefę z zabawkami firmy Mattel. Nie lada atrakcją będzie podest video 360°, który zapewni imprezowy zawrót głowy.

Wydarzenie odbędzie się w piątek i sobotę, w godzinach 11:00 – 19:00 na poziomie 0.

Kolorowa, pozioma fotografia: Zbliżenie na białą koszulkę młodego chłopaka. Na koszulce czarny napis "nie bądź troll!" oraz gnomów z filmu animowanego. Chłopak wskazuje palcami na napis.
fot. Pasaż Grunwaldzki

TROLE DO LASU!

W ramach wydarzenia Pasaż Grunwaldzki podjął ważne działanie społeczne. Akcja „Weź nie trolluj!” porusza temat trollowania w Internecie. Włączyli się w nią wrocławscy Influencerzy, wspierając ideę „dobrego przekazu”.

- W niestandardowy sposób poruszyliśmy ważny temat społeczny. Tylko z pozoru niewinne trollowanie potrafi być bardzo opłakane w skutkach. Celem trollingu jest wywołanie emocji, często tych negatywnych. Stawianie kontrowersyjnych też ma na celu wyłącznie budowanie silnych emocji, tj. gniewu, żalu czy frustracji. Troll potrafi ośmieszać, a takich sytuacji w Internecie nam nie trzeba. Dlatego tak bardzo cieszymy się, że czołowi wrocławscy Influencerzy włączyli się do akcji, która jasno zwraca uwagę na ten problem – mówi Agnieszka Deron, menadżer ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie:

pasazgrunwaldzki.pl/pl/wydarzenia/pokaz/520,trollewpasazu_grunwaldzkim

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA