od_nowa

WBO na Grunwaldzie, czyli jak zacząć działać skutecznie? Narada sąsiedzka #3

Wrocławski Budżet Obywatelskiosiedlowe działaniaNasz Grunwald

Mobilizacja sąsiedzka na liście naszych priorytetów ma wysoką pozycję, dlatego nie zwalniamy tempa. Zapraszamy na kolejną jesienną naradę: WBO na Grunwaldzie, czyli jak zacząć działać skutecznie? Już 23. 11 (wtorek) o godz. 17.30-19.00

Zdjęcie z widokiem na Sedesowiec. Dolna jego część zasłonięta jest przez drzewa.
fot. Marta Sobala

Przyjdźcie do nas na otwartą dyskusję i rozgrzewającą herbatę. Zastanowimy się, jak planować przyszłe projekty i jak wzmacniać współuczestnictwo sąsiedzkie. Poszukamy odpowiedzi, jak diagnozować potrzeby mieszkańców i jakiego typu projekty i gdzie na osiedlu są najbardziej potrzebne. Pomyślimy, które partnerstwa warto zacieśnić lub zawrzeć, aby wygrywać projekty międzyosiedlowe. Zależy nam na realizacji skutecznych działań promocyjnych i frekwencyjnych, aby zgłoszone projekty WBO z Grunwaldu miały szansę wygrywać.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych - mieszkanki i mieszkańców osiedla, liderów projektów z Grunwaldu z tegorocznej i poprzednich edycji, brać studencką i innych użytkowników osiedla, którym zależy na tym fragmencie miasta.

Trzy białe budynki o charakterystycznych, zaokrąglonych oknach - tak zwany wrocławski Manhattan. Za nimi błękitne niebo, delikatnie zachmurzone. U dołu korony drzew i przewody elektryczne.
fot. Marta Sobala

Nasz cel to zbudowanie zespołu osób zaangażowanych w WBO 2022, aby wspólnymi siłami zadbać o proces od początku do końca.

Spotkanie poprowadzi Maria Zięba, animatorka z Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA. Merytorycznym wsparciem spotkania będą goście z Wydziału Partycypacji Społecznej Urzędu Miejskiego we Wrocławiu.


Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA - pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Logotyp Gminy Wrocław. Biały napis "Wrocław" na czarnym tle, obok czarny dopisek "miasto spotkań" na białym tle.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA - pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA