od_nowa

Wycieczka rowerowa

sportdoroślidzieci i młodzieżseniorzy

Najbliższa sobota to nie tylko "Śladami architektury Grunwaldu" – na Grunwaldzie co weekend mamy sporo opcji na spędzenie wolnego czasu, tym razem mamy też propozycję od Rady Osiedla Plac Grunwaldzki. Ten, kto był 23 września na Kampusie Grunwaldzkim Uniwersytetu Wrocławskiego, ten wie, że nasza lokalna społeczność lubi się integrować – zarówno w kreatywny, jak i ruchowy sposób!

20180616 110632

7 października 2023 roku odbędzie się kolejna edycja Rajdu Rowerowego do Łanów – corocznej imprezy, którą organizuje Rada Osiedla Plac Grunwaldzki we współpracy z Dolnośląskim Towarzystwem Cyklistów. Uczestniczyć w niej może każde z Was, bez względu na wiek – osoby młode, dzieci i rodzice, babcie i dziadkowie. Grunt to mieć rower, kask, wygodne ubrania i lubić wspólne wycieczki na siodełku!

  • Miejsce zbiórki: Przystań Zwierzyniecka (link do Map Google)
  • Start imprezy: 7.10.2023, godzina 10:00
  • Impreza odbędzie się bez względu na pogodę, więc na wszelki wypadek weźcie ubrania przeciwdeszczowe.

Zgłoszenia Rada Osiedla przyjmuje drogą telefoniczną pod numerem telefonu (+48) 887 886 041.

Trasa rajdu prowadzi od Przystani Zwierzynieckiej, następnie brzegiem Odry aż do wsi Łany. Na miejscu zaplanowane są sąsiedzkie ognisko, zawody i atrakcje sportowe (m.in. turniej tenisa stołowego, zabawy piłkami i gra w siatkówkę). Dla zwycięzców zawodów przewidziane są nagrody, a dla wszystkich osób uczestniczących wspólne ognisko z kiełbaskami i napojami zafundowanymi przez Radę Osiedla Plac Grunwaldzki.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA