od_nowa

ZMAPUJ SIEBIE: warsztaty dla młodzieży w ramach projektu „Wyloguj się”

dzieci i młodzieżedukacjawarsztatypolecamy

O warsztatach

Zmapuj Siebie to działania, w ramach których młode dziewczyny zyskują wsparcie w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i marzeń. To podróż, w której ważne jest doświadczanie, próbowanie, poznawanie i poszerzanie horyzontów. Będziemy patrzeć na siebie i świat z ciekawością, rozglądać się po możliwościach, które mamy i które daje nam świat. Całość proponujemy Ci we wzajemnym wsparciu innych dziewczyn, które są w podobnej sytuacji.

Zmapuj Siebie nie da Ci wprost odpowiedzi, jaki zawód jest dla Ciebie odpowiedni. Za to proponujemy Ci coś bardziej niezwykłego – wsparcie w ustawieniu Twojego kompasu na kierunek, który biegnie w stronę czucia się ze sobą dobrze.  W trakcie warsztatów przejdziemy przez różne aspekty eksplorowania siebie i swoich doświadczeń, żeby zobaczyć, w którą stronę chcę pójść w tym momencie w moim rozwoju i jak zdecydować o tym „co dalej?”.

Pozioma fioletowa grafika. Po lewej stronie fruwa pięć samolocików złożonych z papieru, po prawej stronie widnieje logo klubu rodzica oraz tekst: zmapuj siebie. warsztaty dla młodzieży w ramach projektu „Wyloguj się".

Zapisy

Obowiązują zapisy od dnia 4 października mailowo: mbp29@biblioteka.wroc.pl lub telefonicznie: 71 326 60 63.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu będzie dostarczenie przez osobę zainteresowaną wypełnionego formularza świadomej zgody opiekuna:

Formularz świadomej zgody opiekuna (DOC, 16 KB)


Więcej informacji w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/560047571983030 oraz na stronie: https://biblioteka.wroc.pl/zmapuj-sie-warsztaty-dla-mlodziezy/

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA - pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA