od_nowa

Dołącz do zespołu Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA!

warsztatyseniorzyedukacjapolecamy

W związku z rozwojem Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA do naszego zespołu poszukujemy animatora/animatorki.

Na podwórku Curie 63A stoi długi stół przykryty białym obrusem i bogato zastawiony. Dookoła niego zgromadzeni seniorzy oraz ludzie w różnym wieku. Śmieją się i rozmawiają.
Fot. Marcin Szczygieł

CAL Plac Grunwaldzki OD NOWA to miejsce, którego oferta skierowana jest do mieszkanek i mieszkańców osiedla Plac Grunwaldzki we Wrocławiu. Nasze działania adresujemy do osób w różnym wieku – dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. Centrum jest przestrzenią zawiązywania się i pogłębiania więzi sąsiedzkich, wspierania oddolnych inicjatyw, organizacji wolontariatu i włączania w życie lokalnej społeczności osób i grup z różnych powodów wykluczonych lub mało aktywnych. Mieścimy się w podwórku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 63a (I piętro), ale działamy na terenie całego osiedla – na podwórkach i  skwerach, nad Odrą i na terenie akademickich kampusów. Nasz zespół to grupa pasjonatów i pasjonatek życia osiedlowego i takiej właśnie osoby szukamy!

Plac Grunwaldzki OD NOWA został zainicjowany i prowadzony jest przez Fundację Ładne Historie – organizację stworzoną przez osoby zajmujące się animacją i edukacją, kulturą i sztuką, a wreszcie aktywizmem i działaniami na rzecz społeczności lokalnych. Kultura, edukacja i animacja to narzędzia, które wykorzystujemy do inicjowania zmiany otaczającego nas świata, realizacji naszych pasji i budowania silnej, otwartej i pełnej empatii społeczności.

W związku z rozwojem Centrum Aktywności Lokalnej na wrocławskim Placu Grunwaldzkim szukamy animatora/animatorki, który/a:

 • posiada doświadczenie w pracy animacyjnej (mile widziane doświadczenie w pracy z lokalną społecznością);
 • posiada minimum średnie wykształcenie - mile widziane jest wykształcenie kierunkowe (animacja kultury, psychologia, pedagogika, kulturoznawstwo);
 • lubi pracę z ludźmi i z łatwością nawiązuje nowe kontakty;
 • jest osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną
 • posiada doświadczenie pracy z wolontariatem;
 • biegle posługuje się językiem angielskim (dodatkowo mile widziana jest znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego);
 • biegle posługuje się cyfrowymi narzędziami do pracy projektowej (pakiet Google, Microsoft Office).

Grunwaldzki piknik sąsiedzki: w dolnej części zdjęcia gromadka dzieci puszczających bańki mydlane oraz bawiące się szarfami. Za nimi widoczne stoisko, przy którym osoby robią latawce. W tle busik z otwartym bokiem i książkami w środku - to mobilna księgarnia Tajnych Kompletów.
fot. Marcin Szczygieł

Oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej na okres dwunastu miesięcy, przestrzeń do pracy w naszym biurze oraz narzędzia niezbędne do realizacji zadań animatora/animatorki Centrum Aktywności Lokalnej;
 • miesięczne wynagrodzenie w kwocie 2500-3000 netto;
 • zatrudnienie od 8 listopada 2021 roku;
 • pracę w zgranym, dynamicznym i pełnym energii zespole;
 • możliwość udziału w atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń – na które składają się Curriculum vitae oraz list motywacyjny w formacie pdf – drogą mailową na adres fundacja@ladnehistorie.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 października 2021 roku włącznie. Rozmowy kwalifikacyjne z zaproszonymi przez nas osobami odbędą się w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA w dniach 27-29 października 2021 roku. O wynikach poinformujemy drogą mailową do dnia 2 listopada 2021 roku.

Wzięcie udziału w niniejszej rekrutacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata/kandydatki przez Fundację Ładne Historie – operatora Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA – na potrzeby realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zbliżenie na osobę trzymającą w dłoniach niewielki, soczyście zielony liść.
Fot. Marcin Szczygieł

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA