od_nowa

Grunwaldzki Salon Gier

osiedlowe działaniadzieci i młodzieżdorośliseniorzy

Otwieramy Grunwaldzki Salon Gier w Centrum Aktywności Plac Grunwaldzki OD NOWA!

Sąsiadko i sąsiedzie, zapraszamy Was do nowo powstałego Grunwaldzkiego Salonu Gier. Przyjdźcie, wypożyczcie i grajcie do woli w planszówki. Ruszamy od 14 lutego 2023 roku.

Na fioletowym tle porozrzucane kostki domina. Pośrodku grafiki czarny napis: Grunwaldzki salon gier. Pod spodem żółty dopisek: sąsiedzkie spotkania przy planszówkach!
projekt graficzny: Zuza Tokarska

W sąsiedzkim gronie zagramy w popularne planszówki, karty i szachy. Zapewniamy szeroki przekrój gier zarówno dla małych, jak i dużych. Nie zabraknie UNO, Rummikuba, Tajniaków i kultowego Carcassone. Każdy_a na pewno znajdzie coś dla siebie! Jeśli nie znacie zasad, bez obaw – na miejscu będą osoby, które je wytłumaczą! Zachęcamy również do przynoszenia własnych gier. 

Bezpłatne spotkania odbywają się raz w tygodniu od 14 lutego do 18 kwietnia w godzinach 15:30-19:30.

Grunwaldzki Salon Gier startuje już 14 lutego! Spotkania odbywają się w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA, które znajduje się w podwórku przy ul. Skłodowskiej-Curie 63a (I piętro).

Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszego zapisania się. Wystarczy przyjść i spędzić czas w sąsiedzkim gronie przy herbacie i kilku partiach ulubionych gier! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zaakceptowanie postanowień regulaminu: bit.ly/GrunwaldzkiSALONGierREGULAMIN


Projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ PLAC GRUNWALDZKI” jest realizowany przez Fundację Ładne Historie i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA