od_nowa

Jaki będzie skwer Sendlerowej? Narada sąsiedzka #2

osiedlowe działaniaNasz Grunwald

Mobilizacja sąsiedzka ma coraz istotniejsze znaczenie, gdy poszukujemy rozwiązań i nowych kierunków dla przestrzeni w naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego zaplanowaliśmy sąsiedzki networking - nasz niezbędnik to narada sąsiedzka! 

Na skwerze pod drzewami stoi długi stół przykryty białym obrusem i bogato zastawiony. Dookoła niego zgromadzeni ludzie w różnym wieku. Śmieją się i rozmawiają.
fot. Marta Sobala

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców osiedla Plac Grunwaldzki na dyskusję przy herbacie o tym, jak odnowić zielony skwer im. Ireny Sendlerowej, zlokalizowany przy ulicy Łukasiewicza -  przystanek tramwajowy „Kliniki”.

  • termin i godzina: 09.11.2021 godz. 17.30
  • lokalizacja: Centrum Aktywności Lokalnej OD NOWA
    ul. Marii Curie - Skłodowskiej 63a, (budynek w podwórku za Pasibusem, I piętro)

Jakie są pomysły na rewitalizację skweru? Jakie funkcje tego miejsca się sprawdziły? Jak powinny wyglądać kolejne kroki w procesie przemiany? Jak ożywić skwer? Jak o niego dbać? Czego powinniśmy się wystrzegać?  Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy wspólnie już  9 listopada o godzinie 17.30. 

Spotkanie poprowadzi Maria Zięba, animatorka z Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA. O tajnikach procesów inwestycyjnych i merytorycznym wsparciem spotkania będą goście z Departamentu Zrównoważonego Rozwoju i Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. 


Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA - pilotaż” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA