od_nowa

Kupuj i pomagaj. Akcja charytatywna w drogerii DM

osiedlowe działaniapolecamy

Zbliżające się święta to czas na refleksję i dzielenie się dobrem z innymi. Dzięki naszemu partnerowi z dm-drogerie markt Polska mamy możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej zbiórce charytatywnej na rzecz lokalnej społeczności. Każdą złotówkę przeznaczymy na organizację bezpłatnej oferty zajęć dodatkowych dla osób w wieku senioralnym. 

Kwadratowa grafika: Na różowym tle niebieski napis: Zbiórka w drogerii dm. Razem na rzecz seniorów i seniorek z Grunwaldu. Powyżej napisu zdjęcie roześmianych seniorek podczas warsztatów tkackich.
projekt graficzny: Aleksandra Abramik

Zbiórka odbędzie się 9 grudnia w sklepie dm-drogerie markt przy ulicy Strachocińskiej 184 we Wrocławiu. Tego dnia – Dagmara, Kornelia, Maria, Anna, Krzysiek i Martą pomogą w Waszych zakupach – skasują je i zapakują. Zarobiony utarg przeznaczony zostanie w kwocie darowizny na organizację bezpłatnych zajęć kreatywnych, ruchowych i wzmacniających pamięć dla seniorów i seniorek. 

Na czym polega zbiórka?

Aby wziąć udział w zbiórce, wystarczy odwiedzić 9.12 dm-drogerie markt przy ulicy Strachocińskiej 184 we Wrocławiu i zrobić zakupy w godzinach 12:00-13:00. Cały utarg z kasy obsługiwanej przez przedstawicielki Fundacji Ładne Historie i skasowany pomiędzy 12.00 a 13.00 zostanie przekazany na działania statutowe Fundacji oraz na organizację aktywności dla seniorów i seniorek. 

Kolorowa, pozioma fotografia: pięć seniorek siedzi przy duzym stole i rzeźbi w glinie. Młody mężczyzna pomaga jedne z nich przykleić ucho do kubka.
fot. Marcin Szczygieł

Na jaki cel zbieramy?

Zebrane środki przeznaczone zostaną na organizację regularnych i bezpłatnych działań dla seniorów i seniorek z Grunwaldu, w tym treningów ruchu, treningów pamięci oraz warsztatów kreatywnych. Liczba zorganizowanych zajęć zależna jest od zebranej kwoty, dlatego liczy się każda złotówka. 

Kiedy i gdzie?

Zbiórka odbędzie się 9 grudnia (sobota) w dm-drogerie markt Polska przy ulicy Strachocińskiej 184 we Wrocławiu i potrwa od godziny 12:00 do godziny 13:00. Dokładna lokalizacja drogerii znajduje się pod poniższym linkiemhttps://maps.app.goo.gl/sbSR44e1htscS65JA

Dziękujemy dm-drogerie Polska za zaproszenie! Wspólne międzysektorowe działania na rzecz lokalnej społeczności zawsze nas cieszą i napawają entuzjazmem. W końcu razem możemy więcej!


Organizatorami wydarzenia są: sklep dm-drogerie markt Polska, Pasaż Grunwaldzki, Fundacja Ładne Historie.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA