od_nowa

Letnie zajęcia kreatywne na osiedlu Plac Grunwaldzki

dzieci i młodzieżpracownia dzieci i młodzieżyedukacjawarsztaty

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim najmłodszym mieszkańcom i mieszkankom naszego osiedla, aby zawsze miały odwagę do bycia sobą i rozwijania swoich pasji!

Celem naszych działań realizowanych w ramach Centrum dzieci i młodzieży jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której Wasi podopieczni mogą rozwijać kreatywność, próbować, poznawać, bawić się, nawiązywać cenne przyjaźnie i budować pewność siebie!

Dzieciństwo jest szczególnym okresem, w którym kształtuje się nasza osobowość, wzorce i nawyki. To właśnie dlatego planując nasze działania, zwracamy szczególną uwagę na rozwój obszarów, które rozwijają kreatywność i twórcze myślenie, a także uczą rozumienia emocji, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i stawiania granic.

Na żółtym tle kolaż z kolorowych kształtów. Po środku napis: letnie zajęcia kreatywne na osiedlu Plac Grunwaldzki! Lipiec 2022.
projekt graficzny: Zuza Tokarska

Początek wakacji na pewno nie będzie nudny — szczególnie jeżeli dołączycie na Curie 63a! Przygotowaliśmy bezpłatny program letnich zajęć kreatywnych dla mieszkańców i mieszkanek osiedla Plac Grunwaldzki!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku między 7. a 13. rokiem życia – wyruszymy w kosmiczną podróż i zgłębimy tajniki ekologii! Będziemy zdobywać wiedzę o tym, jak wygląda i brzmi kosmos, jak czerpać frajdę z dbania o naszą planetę, zwiedzać nasze miasto, a przede wszystkim dobrze się bawić! 

Program zajęć uwzględnia zajęcia profilaktyczne, artystyczne oraz grupowe wyjścia w ciekawe miejsca we Wrocławiu. 

Przygotowaliśmy dla Was dwa tygodnie letnich zajęć kreatywnych:

  • 1 tydzień: 4-8.07
  • 2 tydzień: 11-15.07

Widzimy się od poniedziałku do piątku; opiekę zapewniamy w godzinach 9.00–15.00. W ciągu dnia zapewniamy dwa zdrowe posiłki. 

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Uwaga - w przypadku dużej liczby chętnych jedno dziecko może wziąć udział w jednym z dwóch tygodni zajęć. 

Przyjmujemy zapisy na cały tydzień, nie na poszczególne dni. 

FORMULARZ ZAPISÓW:

bit.ly/LETNIEzajęciaKREATYWNE2022

Plakat na żółtym tle. Nagłówek: letnie zajęcia kreatywne na osiedlu Plac Grunwaldzki! Wyruszymy w kosmiczną podróż i zgłębimy tajniki ekologii! Poniżej informacje o zajęciach i zajęciach. Pomiędzy tekstami widzimy kolorowe kształty.
projekt graficzny: Zuza Tokarska


Projekt „Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” współfinansowany jest ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA