od_nowa

MISIE CHCE NA ZAKUPY czyli superakcja w Pasażu Grunwaldzkim

polecamy

Wrocławskie centrum zachęca klientów, by spędzili czas w towarzystwie „Miśka”. I bynajmniej nie chodzi tu o rosłego mężczyznę, ale duże pluszaki, które symbolizują potrzebę budowania relacji społecznych. Dodatkowo miłośnicy zakupów mogą liczyć na prezenty – m.in. karty podarunkowe, vouchery do restauracji i zestawy kosmetyków. Akcja MISIE CHCE NA ZAKUPY to nowa loteria w aplikacji mobilnej centrum handlowego.

Młoda dziewczyna siedzi na kanapie w kawiarni, w dłoniach trzyma kubek kawy i szeroko się uśmiecha. Obok niej na kanapie siedzi ogromny pluszowy miś. Dziewczyna jest przytulona do misia.

MISIE CHCE NA ZAKUPY

Taką wygraną warto pochwalić się nie tylko „Miśkowi”! Każdy, kto w dniach od 14 do 26 lutego odwiedzi centrum handlowe, zrobi zakupy za min. 300 zł na max. 5 dowodach zakupu i w tym samym dniu zarejestruje je w aplikacji „Pasaż Grunwaldzki” w zakładce „MISIE chce na zakupy” może wygrać! Dowody zakupu można zarejestrować w zaciszu własnego domu lub będąc w centrum handlowym w towarzystwie sympatycznego „Miśka”.

JA TU Z MIŚKIEM PRZYSZŁAM!

Kim jest tajemniczy „Misio”? W przestrzeni rozgościło się bowiem kilkadziesiąt wielkoformatowych pluszaków. Charakterne miśki można spotkać w strefach wypoczynkowych, strefie gastronomicznej Foodstacja, czy w kawiarniach.

- Akcja ma aż dwa cele społeczne. Dużo mówi się o samoakceptacji, która ma wpływ na wszystkie aspekty naszego życia: od relacji z ludźmi po sukcesy zawodowe. W tym kontekście chęć spędzenia czasu „samemu ze sobą” nie powinna wywoływać zdziwienia. I tu z pomocą przychodzą misie, w których towarzystwie można wypić smaczną kawę, wybrać się do kina, czy złapać oddech przed odwiedzinami w kolejnym salonie sprzedażowym. Zatem z pozoru prosta akcja w przyjazny sposób walczy ze stereotypami i przełamuje lęk przed oceną innych. Uczy najważniejszej relacji – tej z naszym ja. Miśki mogą też pomóc oswajać się z obecnością w przestrzeniach publicznych po długim okresie izolacji społecznej. Ten „miękki” komunikat dotyka - pluszową łapką - ważnego zagadnienia społecznego – mówi Natalia Pucicka, manager ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

Młoda dziewczyna siedzi w kawiarni, przed nią na stoliku stoi kawa oraz duży kawałek tortu. Na fotelu obok dziewczyny siedzi wielki pluszowy miś. Dziewczyna karmi misia tortem.

MIŚKU, ZRÓB DZIUBEK!

Słodka focia z przystojnym Misiaczkiem to propozycja dla osób, które stawiają na niesztampowe pomysły w swoich mediach społecznościowych i mają apetyt na nagrodę w formie kart podarunkowych. Każda osoba, która zrobi sobie zdjęcie z maxi pluszakiem w Pasażu Grunwaldzkim i zamieści je na naszym Facebooku lub Instagramie weźmie udział w konkursie, w którym nagrodą będą udane zakupy – solo lub w towarzystwie „Miśka”.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA