od_nowa

Ostatnie dni głosowania w WBO 2021

Nasz Grunwaldpolecamyosiedlowe działaniadoroślidzieci i młodzieżseniorzy

To już ostatnie dni Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2021 – warto oddać swój głos już dziś! W końcu wygrane projekty finansowane będą z podatków mieszkanek i mieszkańców Wrocławia, a im więcej osób wskaże projekt z osiedla Plac Grunwaldzki tym większe prawdopodobieństwo, że wspólnie zmienimy jego wygląd!

Prostokątna kolorowa fotografia przedstawia widok na wrocławskie osiedle Plac Grunwaldzki. Na pierwszym planie widać przycumowaną przy brzegu Odra Centrum i dwanaście osób stojących przy barierkach. Każda z nich w dłoni trzyma kartkę z czarnymi literami, które układają się w napis ZAGŁOSUJ NA PROJEKT NR 220. Na drugim planie widać Most Grunwaldzki i Sedesowce.
fot. Marta Sobala

Głosowanie w ramach WBO 2021 trwa do poniedziałku 11 października – głosować może każdy mieszkaniec i każda mieszkanka Wrocławia. Ponieważ każde z nas ma jeden głos, postanowiliśmy przekonać Was do wsparcia projektu numer 220 i jutro (i w sobotę 8 października) przekonywać Was będziemy na ulicach Grunwaldu! Spotkacie nas w najbardziej tłocznych zakamarkach osiedla i możecie liczyć na nasze wsparcie w oddaniu głosu drogą elektroniczną.

Zagłosuj elektronicznie pod adresem:  Głosowanie WBO 2021

Połączmy siły i wygrajmy finansowanie  na projekt osiedlowy  nr 220 - Podwórze czterech ulic w kwartale pomiędzy Górnickiego, Benedyktyńską, Sępa-Szarzyńskiego i Górnickiego! To fragment naszego osiedla, który potrzebuje odmiany. To miejsce w niedalekiej przyszłości może być uporządkowane według potrzeb mieszkańców - gdzie zieleń, plac rekreacji, chodniki i parkingi są wydzielone, a my chętnie zatrzymamy się na rozmowę na ławce. Czy jest jakiś warunek? Tak - dajmy mu szansę wygrać!

Jesteśmy na osiedlu i pracujemy dla Was - mieszkanek i mieszkańców, niezależnie od wieku, płci i narodowości. Cieszy nas, że po raz kolejny możemy wspólnie sobie pomóc, bo to, co jest kilka ulic dalej, to nadal nasze najbliższe otoczenie. Żyjmy ładniej i głosujmy w WBO na osiedlowy numer 220!

Prostokątna grafika. Po prawej zielone koło z napisem w środku: nr projektu 220, projekty osiedlowe. Po lewej tekst: WROCŁAWSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2021. Pomóż nam odmienić fragment osiedla! Zagłosujmy razem na podwórko 4 ulic: GÓRNICKIEGO BENEDYKTYŃSKA. SĘPA- SZARZYŃSKIEGO SIENKIEWICZA. Głosowanie trwa do 11.10.2021 pod adresem: wroclaw.pl/wbo

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA