od_nowa

Senioralny chór przy Radzie Osiedla Plac Grunwaldzki – pierwsze spotkanie!

muzykaseniorzypolecamy

Swoje pierwsze kroki na osiedlu stawia nowo powstały chór przy Radzie Osiedla Plac Grunwaldzki. Senioralny zespół tworzyć będą wokaliści – amatorzy z wielkim zamiłowaniem do muzyki. Cotygodniowe, bezpłatne spotkania poprowadzi dyrygent Marcin Grzywaczewski. 

Przed budynkiem Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA stoi długi stół, przykryty białym obrusem. Przy stole siedzi duża grupa seniorów i seniorek. Rozmawiają ze sobą. Na stole jest dużo przekąsek oraz napojów.
fot. Marcin Szczygieł

Serdecznie zapraszamy wszystkie seniorki i seniorów z pasją do muzyki – zarówno osoby, które miały do czynienia ze śpiewem, jak i nowicjuszy. W repertuarze zaplanowane przeboje z dawnych lat, znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej, ale także pieśni patriotyczne i kolędy. Uczestnikom przygrywać na pianinie będzie dyrygent Marcin Grzywaczewski, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego. 

Kiedy?

Już 8 marca 2022 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne przy kawie i ciastku.

Próby odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 11:00 - 13:00 w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA (wejście od podwórka przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 63a, I piętro). 

Jak dołączyć do Senioralnego Chóru? 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a jedynym warunkiem jest telefoniczne zapisanie się na wydarzenie: Teresa Łamasz: +48 607 805 110

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA