od_nowa

Światowy Dzień Książki w filii 29 MBP

polecamydorośli

Już w sobotę 22 kwietnia w ramach projektu „Kultura bez barier” odbędą się obchody Światowego Dnia Książki w filii 29. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na dwa spotkania autorskie. Wstęp wolny!

Plakat spotkania autorskiego. U góry napis "spotkanie autorskie", poniżej "Monika Kowalska" oraz data i miejsce spotkania. U dołu plakatu Zdjęcia trzech książek autorki. Na samym dole adres strony internetowej: www.biblioteka.wroc.pl
materiały organizatora

Spotkanie autorskie z Moniką Kowalską

O godzinie 15:00 czytelnicy i czytelniczki spotkają się z Moniką Kowalską, autorką sagi lwowsko-wrocławskiej „Dwa Miasta”.

Intryguje ją przeszłość i świat, którego już nie ma, a tropienie losów przodków niezmiennie wywołuje u niej dreszcz emocji. Wielką miłością darzy zarówno Wrocław, jak i Lwów, z którego wywodzi się jej rodzina.

Plakat spotkania autorskiego. W połowie plakatu napis "spotkanie autorskie", poniżej "Nadia Szagdaj" oraz data i miejsce spotkania. Obok tekstu zdjęcie autorki trzymającej w rękach swoją książkę oraz czarnego psa. Na samym dole adres strony internetowej: www.biblioteka.wroc.pl
materiały organizatora

Spotkanie autorskie z Nadią Szagdaj

O 17:00 natomiast odbędzie się spotkanie autorskie z Nadią Szagdaj - autorką książek kryminalnych.

Pani Nadia jest zafascynowana historią Breslau, która trwa nieprzerwanie od wielu lat. W swoich powieściach przedstawia Wrocław na wiele sposobów. Na spotkaniu opowie o nowej powieści, której fabuła jest osadzona w latach 50 XX w. we Wrocławiu.

DATA WYDARZENIA:

22.04.2023

ADRES:

Filia nr 29 ul. Reja 1 50-354 Wrocław tel.: 71 326 60 63

Oba spotkania będą tłumaczone na Polski Język Migowy. Biblioteka jest miejscem przyjaznym dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz z autyzmem.


Więcej o obchodach Światowego Dnia Książki znajdziecie na stronie: biblioteka.wroc.pl/swiatowy-dzien-ksiazki-2023/

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA