od_nowa

Warsztaty ceramiczne dla dzieci

osiedlowe działaniapolecamywarsztatydzieci i młodzież

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki na warsztaty z ceramiki organizowane w zaprzyjaźnionym Zakwas Studio.

Grupa dzieci siedzi przy dużym stole i lepic z gliny. Nad jedną z dziewczynek pochyla się prowadząca zajęcia, ubrana w intensywnie czerwoną kurtkę.
fot. Jerzy Wypych

Zajęcia z ceramiki w Zakwas Studio to regularne kursy dla dzieci i młodzieży oferujące naukę od podstaw. Program nauczania i tempo pracy są dostosowywane do możliwości całej grupy. Zależy nam na integracyjnej formule spotkań, dlatego zapraszamy do zgłoszeń osoby zarówno polsko, jak i ukraińskojęzyczne.

Uczestnicy i uczestniczki zajęć zdobędą wiedzę na temat mas ceramicznych, technik modelowania oraz zdobienia. Co więcej, niewielka liczba osób w grupie pozwala nam odpowiedzieć na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczestników.

W ramach karnetu zapewniamy komfortowe miejsce do pracy, możliwość korzystania z wyposażenia pracowni, materiały, narzędzia oraz opieka merytoryczna doświadczonych instruktorów i instruktorek. Powstałe prace są wypalane na miejscu w piecu ceramicznym. Gotowe prace uczestniczki oraz uczestnicy zabierają do domu.

Młoda kobieta wyciąga ręce w kierunku aparatu, trzyma w nich glinianą miseczkę, na brzegu której siedzi uśmiechnięty człowieczek. Ostrość zdjęcia jest na miseczce, osoba z tyłu jest niewyraźna.
fot. Jerzy Wypych

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach:

  • poniedziałkowa (16:00-17:30)
  • środowa (16:00-17:30)

Koszt miesięcznego udziału w jednej grupie to 200 zł

Więcej informacji na stronie:

https://www.zakwasstudio.pl/product-page/semestralny-kurs-dla-dzieci lub na zakwas.warsztaty@gmail.com oraz pod numerem: +48 666 606 990

Na pomarańczowym tle zaprezentowane obiekty z ceramiki: domek-doniczka, kominek na świeczkę czy miseczka z dwoma uszkami.
fot. Jerzy Wypych

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA