od_nowa

Warsztaty „Siła Głosu” dla mam i opiekunek dzieci w Plac Grunwaldzki OD NOWA

warsztatydorośli

Drogie sąsiadki! Chcecie dodać sobie pewności siebie? Dowiedzieć się co ma wspólnego głos z wyznaczaniem swoich granic? Jeśli odpowiedziałyście twierdząco na jedno z tych pytań – ten warsztat jest dla Was!

Warsztaty „Siła Głosu” skierowane są do mam i opiekunek dzieci z Wrocławia. Podczas ich trwania poznacie techniki i ćwiczenia, które pozwolą Wam zarówno spotkać się ze swoim głosem od innej, bardziej fizycznej strony, jak i go wzmocnić. Będziemy korzystać z technik pracy z przeponą i poczuciem dźwięku w ciele oraz autorskich ćwiczeń opartych o metodę WenDo. Do udziału w warsztatach nie są wymagane wcześniejsze doświadczenia pracy z głosem.

Warsztaty zawierają elementy jogi. Na miejscu zapewniamy uczestniczkom maty do ćwiczeń, klocki i koce, jeśli jednak wolicie korzystać ze swoich pomocy – weźcie je ze sobą!

kr g 27 04 fot o drozdowicz 2
fot. Oliwia Drozdowicz

Gdzie i kiedy?

UWAGA! Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA WARSZTATY ZOSTAJĄ PRZESUNIĘTE NA 2023 ROK. NOWY TERMIN PODANY ZOSTANIE WKRÓTCE.

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Plac Grunwaldzki OD NOWA przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 63a (I piętro, wejście od podwórza).  

Zapisy:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego zapisania się przez formularz internetowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftSjTvMuzWV9SNtWKfDBjdfiJ4JtuJP1SAcJO4QHPVB5k93w/viewform

Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona. W warsztatach udział wziąć mogą osoby powyżej 18 roku życia.

O prowadzących:

wendo2
materiały organizatora

Zuzanna Dobrzańska – z wykształcenia socjolożka. Zajmuje się tematem wykluczenia społecznego i praw człowieka. Współpracowała z międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi działającymi w tym obszarze, w tym m.in. ENRS (European Network Remembrance and Solidarity) czy AVNG (Anti-Violence Network of Georgia). Prowadzi warsztaty rozwojowe i działa w teatrze społecznym, współpracując z różnorodnymi grupami społecznymi. W wolnym czasie podróżuje, śpiewa, praktykuje Ashtangę Yogę, lubi zmieniać perspektywę poszukując różnych źródeł inspiracji. 

jerzak2
materiały organizatora

Natalia Jerzak – Projektantka, ilustratorka, rysowniczka komiksów, warsztatowczyni, specjalistka od marketingu, project managerka i właścicielka marki BananaMama. Fundraiserka Fundacji HerStory. Dyplomowana i wyróżniona przez ministra MKiDN magistra sztuki i trenerka WenDo w trakcie certyfikacji. Założycielka pracowni sitodruku „SitoOgrodnicy” współtworzonej przez osoby z doświadczeniem kryzysu bezdomności. Wyróżniona tytułem „30 kreatywnych Wrocławia” w kategorii społeczeństwo, laureatka nagrody głównej konkursu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej „Pokolenie W” oraz kilku ważnych nagród w dziedzinie sztuki. W latach 2019/2020 project managerka rezydencji artystycznej Berlin Sessions Residency w Berlinie – to tam szlifowała umiejętności międzynarodowego networkingu. Jej misją jest tworzenie pozytywnej zmiany w świecie oraz budowanie solidnych, opartych na zaufaniu i uczciwości relacji. Fanka kobiecego kolarstwa. Konsumentka kuchni roślinnej, wiedzy o tech- trendach i wystąpień na TED. Prywatnie psia mać Łajki.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA