od_nowa

Wędrująca wystawa na osiedlu Plac Grunwaldzki

Pandemia nie sprzyja wizytom w galeriach sztuki i muzeach - na szczęście na naszym osiedlu jest wiele witryn sklepowych.

plakat wystawy

2020 roku zatrzymał nas pandemicznie w domach i sprawił, że świat oglądaliśmy i oglądałyśmy głównie na monitorach komputerów i telefonów – wszystko to w trosce o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Wszyscy i wszystkie tęsknimy jednak do miejskiej przestrzeni publicznej i jej składowych – budynków pamiętających historię powojennego Wrocławia, podwórek i zakamarków osiedlowych, z którymi wiążą się nasze wspomnienia, a także symbolicznych dla miasta ikon architektury, które na stałe wpisały się w charakter naszego ulubionego osiedla.

Czas więc przyjrzeć się im OD_NOWA!

Wędrująca wystawa

Wszystkich mieszkańców i wszystkie mieszkanki Placu Grunwaldzkiego zapraszamy na niezwykłą wystawę zdjęć, która specjalnie dla naszych sąsiadów i sąsiadek – mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarne w czasie pandemii – przygotowaliśmy w witrynach sklepów i punktów usługowych na osiedlu. Spacerując z psami, wychodząc po codzienne sprawunki lub udając się na jogging w pobliskim parku, szukajcie charakterystycznego koloru nasyconej żółci w sklepowych oknach! Wybraliśmy 10 sekretnych lokalizacji na naszym ulubionym osiedlu, które będziemy ujawniać w tym tygodniu na naszym profilu na Facebook’u. Śledźcie nas i dajcie zaprosić się na spacer szlakiem #WĘDRUJĄCAWYSTAWA! Chcesz wykorzystać wystawę w swojej okolicy? Plakaty możesz pobrać w wersji do druku i używać ich do celów niekomercyjnych!

zdjęcie z wystawy - plakat

zdjęcie z wystawy - plakat

zdjęcie z wystawy - plakat

zdjęcie z wystawy - plakat

zdjęcie z wystawy - plakat

zdjęcie z wystawy - plakat

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA