od_nowa

Zieleń na podwórku OD NOWA? Narada sąsiedzka

osiedlowe działania

Spotkajmy się w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki na drugiej w tym roku naradzie sąsiedzkiej! Tematem spotkania będzie zieleń i mała architektura na podwórku w kwartale ulic: Curie-Skłodowskiej, Norwida, Smoluchowskiego i Łukasiewicza. Wspólnie rozważmy wszystkie argumenty!

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców osiedla Plac Grunwaldzki na dyskusję przy herbacie o tym, jak powinna wyglądać zieleń i mała architektura na podwórku zlokalizowanym w kwartale ulic: Curie-Skłodowskiej, Norwida, Smoluchowskiego i Łukasiewicza.

Pod wielkim kasztanowcem stoją trzy osoby. Ostrość zdjęcia utrzymana jest na drzewie, postaci są niewyraźne.
zdjęcie: Marcin Szczygieł

Gdzie i kiedy?

Narada sąsiedzka odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 17:30-19:30 w Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki przy ulicy Skłodowskiej-Curie 63a (I piętro, wejście od podwórka).

Dlaczego ten temat?

Obecne podwórko w kwartale ulic: Curie-Skłodowskiej, Norwida, Smoluchowskiego i Łukasiewicza nie spełnia swoich funkcji. Czas na rozeznanie w tym temacie i diagnozę potrzeb mieszkanek i mieszkańców okolicznych kamienic zlokalizowanych tuż obok.

Czy i kto korzysta z podwórka? Czy chętnie przebywamy w tej przestrzeni? Jakie są pomysły na rewitalizację podwórka? Jak ożywić podwórko? Jak o nie dbać? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy wspólnie już 24 kwietnia o godzinie 17.30.

Czekamy na Wasz głos w tej ważnej sprawie. Jeśli chcecie spędzać więcej czasu wolnego na swoim podwórku, powiedzcie nam o tym. Obchodzą nas potrzeby mieszkańców osiedla. Przyjdźcie wypowiedzieć swoje zdanie!


Projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ PLAC GRUNWALDZKI” jest realizowany przez Fundację Ładne Historie i współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Projekt „Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA” jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności.
Plac Grunwaldzki OD NOWA