Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące zagospodarowania podwórka gminnego przy ul. Ludwika Pasteura 11–17.
Konsultacje realizuje Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).
Kiedy i gdzie?
- 28 maja 2025 r., g. 17.30
- Miejsce spotkania: błękitny wózek na podwórku.
Co konsultujemy?
Tematem spotkania będzie zagospodarowanie gminnego podwórka przy ul. Ludwika Pasteura 11–17. Jest to teren znajdujący się na działkach nr 11/3, 11/4 i 11/5, Arkusz mapy 30, obręb Plac Grunwaldzki.
Jest to wstępne spotkanie. W planach jest ogłoszenie przetargu na dokumentację projektową. Celem spotkania jest przedyskutowanie potrzeb oraz zebranie opinii dotyczących remontu podwórka.
W szczególności:
- remont nawierzchni pieszo-jezdnych z wyznaczeniem placów manewrowych;
- rewitalizacja zieleni, nasadzenia,
- projekt oświetlenia oraz monitoringu wizyjnego,
- organizacja miejsc zbiórki odpadów,
- wyposażenie w elementy małej architektury i urządzenia zabawowe.

Projekt „CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ PLAC GRUNWALDZKI” realizowany jest dzięki współfinansowaniu ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

